NAJPIERW MUSIMY SIĘ POZNAĆ

Wysyłasz nam wypełniony formularz

Na tym etapie nie ma jeszcze żadnych zobowiązań. Wysyłasz nam formularz z danymi które pomogą nam dobrać pod kątem potrzeb naszego podopiecznego do Twojego profilu.

TERAZ NASZA KOLEJ

Wyszukujemy Ci odpowiedniego podopiecznego

Kiedy wiemy o Tobie wszystko czego potrzebujemy sprawdzamy naszą bazę podopiecznych pod kątem Twoich możliwości. Ten etap może potrwać nawet 2 tygodnie. Nie bój się! Nie dostaniesz wymagającego przypadku na pierwszy raz 🙂

Musisz wiedzieć że dbamy o nasze dzieci dlatego na tym etapie będziesz też zweryfikowany/a pod kątem historii przestępstw seksualnych.

SYMBOLICZNY UŚCISK DŁONI

Spotykamy się z Tobą i rodziną podopiecznego

To właściwie ostatni etap rekrutacji. Na spotkaniu które umówimy w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu podpiszemy oficjalne porozumienie. Nie ma w nim żadnych zobowiązań poza tym że zobowiązujesz się świadomie nie narażać podopiecznego na niebezpieczeństwo, ponad to to tylko oficjalne potwierdzenie tego że razem współpracujemy które może Ci się przydać na uczelni lub w pracy.

Po podpisaniu porozumienia jesteś oficjalnie naszym wolontariuszem i możesz ustalić z podopiecznym plan spotkań.

Gratulujemy!

Jesteś od teraz oficjalnie częścią naszego zespołu. Pracujesz indywidualnie ale często organizujemy spotkania integracyjne, rozmawiamy ze sobą na naszym wspólnym czacie i razem planujemy wspólne inicjatywy. Masz pomysł na rozwój naszego stowarzyszenia? Nie krępuj się, daj znać bo teraz działamy we wspólnym interesie!